Üsküdar, İstanbul +90 539 476 52 57 info@se-promo.com
;
TAMPON BASKI

Tampon baskı, bir kalıptan mürekkebin bir tampon yardımıyla baskı yüzeyine aktarılması esasına dayanan bir baskı tekniğidir. Bu teknik, genellikle düzensiz ve karmaşık şekillerdeki yüzeylere baskı yapmak için kullanılır.

Bu baskı türünün ipek baskıdan ayrılan yönü, kalıp olarak çelik klişelerin kullanılmasıdır. Ana unsurları, tampon, klişe ve mürekkeptir. Tampon baskı ile anahtar, kalem, çakmak, mouse, kupa, soket vb. gibi promosyon ürünlerinin, düz zeminlerin yanı sıra, yuvarlak ve düz olmayan bölümlerinin de üzerine baskı uygulanabilmektedir. Bu teknik, küçük boyutlu ve detaylı baskılar için oldukça uygundur ve üç boyutlu yüzeylerde bile yüksek kaliteli sonuçlar verir.
Tampon baskı, esnekliği, detaylı baskı yapabilme yeteneği ve çeşitli yüzeylerde kullanılabilmesi nedeniyle birçok endüstride tercih edilen bir tekniktir. Bu baskı yöntemi, ürünlere estetik bir görünüm kazandırırken, aynı zamanda işlevsel bilgilerin de aktarılmasını sağlar.

  • Dekoratif ve markalama baskı
  • Promosyon ürünleri (anahtarlık, çakmak,metal-kurşun-plastik kalem, saat, Usb flash bellek, ajanda, mouse, baskılı balon, bardak altlığı, powerbank, özel baskılı metal - plastik-cam - seramik bardak, oto kokusu, magnet vb.)

Web sitemizi ziyaret edin ve tampon baskının sınırlarını bizimle zorlayın!
İŞ PLANLAMA 100%
EKONOMİK ÇÖZÜM 100%
ZAMANINDA TESLİMAT 100%
KALİTE VE DAYANIKLILIK 100%
;