Üsküdar, İstanbul +90 539 476 52 57 info@se-promo.com
;
DİSPLAY

Display baskı, genellikle büyük formatlı ve yüksek kaliteli görsel sunumlar için kullanılan bir baskı tekniğidir. Bu baskı yöntemi, reklamcılık, sergiler, iç mekan dekorasyonu ve çeşitli promosyon materyalleri için tercih edilir.

Standlar; yapılan işin, sunulan ürünün sergilendiği ana plandır. Bir stand ne kadar şık görünüşlü ve etki bırakıcı nitelikte ise, sunulan ürün/hizmetin de duruşu o kadar etkileyici olur. Her nasıl ki bir fotoğraf çekiminde, arka plan, ışık vs. gibi unsurlarla görünüşümüz değişmekte ise, kurulan standın rengi, aydınlatması, şekli, malzemesi vs. gibi unsurlar da ürün tanıtımını önemli ölçüde etkileyecektir. Dolayısıyla öncelikle standın nerede ve ne amaçla kurulacağına göre stand seçimi yapılmalı ve ek unsurlarla (zemin, ışık, kullanılacak eşyalar vb.) stand tamamlanmalıdır. Tecrübeli kadromuz size hangi standın uyacağını, bütçe planlaması ile birlikte sizinle karşılıklı olarak çalışılarak, en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

X Banner Stand, Menü Panoları, Alimünyum Çerçeve, Kilitli Mantar Pano, Kaldırım Panoları, Broşür Standlar / Broşür Setler, Broşürlük ve folyükler, Quick Banner, Poster Tutucular, Yönlendirmeler, Ayaklı Poster Pano, Showboard, Raf Etiket, Reklam Dubaları, Karton Standlar, Pleksi Kutular, L Banner, Cutout Stand, Kozmetik Kutu, Açılır Kapanır Çerçeve Çeşitleri, Sunum Sistemleri, Dış Mekan Uygulamaları, Market ve Mağaza İçi Uygulamalar

  • Örümcek Standlar
  • Roll Up Banner Stand, Ürün Tanıtım Standları, Plastik Tattırma Standları, X Banner Stand
  • Menü Panoları
  • Alimünyum Çerçeve
  • Kilitli Mantar Pano, Kaldırım Panoları
  • Broşür Standlar / Broşür Setler, Broşürlük ve folyükler
  • Quick Banner, Poster Tutucular, Yönlendirmeler

Web sitemizi ziyaret edin ve display baskının sınırlarını bizimle zorlayın!
İŞ PLANLAMA 100%
EKONOMİK ÇÖZÜM 100%
ZAMANINDA TESLİMAT 100%
KALİTE VE DAYANIKLILIK 100%
;